Маєте питання? +38 098 241-45-02

Гарантія

гарантія

«Акватерм» пропонує офіційну гарантію від виробників на усі товари!

У нас ви придбаєте на 100% якісне обладнання, про що свідчить офіційна гарантія від виробників. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від кращих брендів з Європи та України. Тому вам навіть не знадобиться скористатись послугою гарантійного обслуговування, адже вся техніка з асортименту має найвищу якість.

Умови гарантії

Ви отримуєте товар з гарантією, навіть при купівлі онлайн через наш інтернет-магазин. Гарантійний термін вказаний в описі кожного товару. Якщо у вас виникла ситуація, передбачена умовами гарантійного обслуговування, зверніться до менеджерів нашого магазину.

Гарантійне обслуговування здійснюється за наступних умов:

  1. 1. Покупець повинен надати гарантійний талон, в якому обов’язково наявні: серійний номер товару, дата купівлі, термін гарантії, підпис покупця, печатка або штамп нашого магазину.
  2. 2. Ремонт обладнання здійснюється безкоштовно лише на авторизованих сервісних центрах компанії виробника товару. Умови та терміни гарантійного ремонту вказуються у талоні. Процедура проходить згідно Закону України «Про захист прав споживача».
  3. 3. Щоб товар задовольняв умови гарантійного обслуговування, покупець повинен надати його в повній комплектації, в оригінальній упаковці, з гарантійним талоном та чеком.

Детальну інформацію по умовах гарантії ви можете отримати у консультантів «Акватерм».

Обирайте надійність та безпеку з «Акватерм Сервіс»!