Маєте питання? +38 098 241-45-02

Оплата товару

оплата Для замовлення товару скористайтесь кнопкою Купити (для формування кошику товарів) або Швидше замовлення (для миттєвого оформлення покупки). Крім того, ви можете звернутись до менеджерів нашого інтернет-магазину для замовлення товару по телефону. Або ж відвідайте нашу точку продажів за адресою: м. Львів, вул. І. Миколайчука, 24.

Способи оплати

Оплатити своє замовлення ви можете у зручний для вас спосіб:

  1. 1. Готівкою на нашій точці продажів у Львові.
  2. 2. Переказ на розрахунковий рахунок ПП «Акватерм Україна» (Укрсиббанк, ПриватБанк).
  3. 3. Переказ на розрахунковий рахунок ФОП Чернюх В.В. (Укрсиббанк, ПриватБанк).
  4. 4. Переказ на картковий рахунок (Укрсиббанк, ПриватБанк).
  5. 5. Накладений платіж після отримання товару.
  6. 6. Онлайн-оплата LiqPay.
Передоплата на рахунок компанії – вибір наших покупців, який гарантує швидке оформлення замовлення та відправку. Спосіб оплати без будь-яких переплат. У терміналі ПриватБанку ви можете здійснити переказ за спрощеними реквізитами. Введіть розрахунковий рахунок, щоб потрапити до меню швидкої оплати товару.
Накладений платіж є гарантією безпеки – оглядайте товар на поштовому відділенні та оплачуйте вже після його отримання. В такому випадку вам потрібно здійснити 100 грн. передоплати для гарантії. Послуга Накладеного платежу здійснюється з комісією, яку встановлює служба доставки. Кредитні програми від «Акватерм» – це можливість відстрочити оплату покупки, розбивши її на зручні платежі. Ми пропонуємо послуги від ПриватБанку: оплата частинами та миттєва розстрочка. Також можливе оформлення кредиту від Укрсиббанку, в тому числі на енергоефективні товари.

Оплачуючи замовлення одразу під час оформлення, пам’ятайте про вартість доставки, яка сплачується окремо.

Для  вашого комфорту на деякі групи товарів діє безкоштовна доставка. Крім того, у нас діють сезонні та постійні знижки та акції на товари окремих брендів.

Перед оплатою обов’язково уточніть у наших менеджерів наявність знижки. Ми пропонуємо гнучкі системи знижок для постійних клієнтів, монтажників та підрядних організацій.

«Акватерм» – ваш супермаркет знижок!