Маєте питання? +38 098 241-45-02

Доставка товару

доставка

«АкваТерм Сервіс» пропонує купити сантехніку та опалювальне обладнання з доставкою по Львову, області та всій Україні. Ціна доставки залежить від замовленого товару (габарити, вага) та логістичної служби, відправку якою ви оберете.

У Львові ми маємо склад, в якому знаходиться більшість товарів нашого магазину. Тому ви можете забрати товар самостійно, скориставшись безкоштовним самовивозом. Або ж замовте доставку кур’єрською службу по місту, щоб отримати куплений товар у той же день.

Служби доставки

Дорога опалювальна техніка та сантехніка, особливо крихка, потребують обережної перевозки. Тому ми відправляємо ваші замовлення виключно перевіреними службами доставки. В окремих випадках посилка позначається відміткою для особливо делікатної перевозки. Тому ви можете бути спокійними за цілісність своїх товарів.

Замовити доставку можна такими службами:

Замовивши доставку службою МІСТ Експрес, ви отримаєте знижку 10% на вартість послуги.


Ціна доставки залежить від ваги та габаритів замовленого товару. Вартість послуг сплачує замовник. Ви можете оплатити товар одразу при покупці, або здійснити оплату під час отримання свого замовлення (накладений платіж). По місту Львів ми здійснюємо оперативну доставку кур’єрськими службами. Якщо ви не бажаєте переплачувати за доставку, відвідайте нашу точку продажів за адресою: вул. І. Миколайчука, 24.

Детальну інформацію ви можете отримати у менеджерів «АкваТерм Сервіс».

У нашому магазині доступна безкоштовна доставка на окремі групи товарів, як рушникосушки Маріо, сталеві радіатори Stelrad та ін.


Купуйте вигідно з «АкваТерм Сервіс». Крім доставки техніки додому, замовляйте послугу професійного монтажу від наших майстрів!