Маєте питання? +38 098 241-45-02
Акрилові ванни

Пропонуємо купити акрилові ванни, ціна яких задовольнить кожного. Це високоякісна продукція від провідних брендів з Європи. У нас широкий асортимент за довжиною від 120 до 200 мм та величезна кількість моделей за формою: прямокутні, овальні, кутові, асиметричні. Купуйте ванни акрилові у Львові та з доставкою по Україні.Акрилові ванни Львів

Переваги акрилових ванн

Акрил – відносно молодий матеріал. Акрилові ванни у Львові з’явились на початку 2000-х років. З того часу вони швидко заполонили ринок, пропонуючи все новіші варіанти по дизайну та функціоналу. Така популярність обумовлена численними перевагами матеріалу.

Серед переваг акрилових ванн:

 1. 1. Міцність.
  Лист акрилу товщиною 4-6 мм без проблем витримує вагу людини та механічні пошкодження. Звертайте увагу, щоб товщина акрилу була не менше 3 мм. Оптимальний і найбільш розповсюджений варіант – 4-5 мм. Така ванна має невелику вагу і при тому є досить міцною. Тому термін експлуатації таких виробів буде не менше 10-20 років.
 2. 2. Доступність.
  На акрилові ванни у Львові ціни встановлені на доступному рівні. Роль грає дешевизна матеріалу та зручність транспортування європейських виробів. Звертайте увагу на дуже дешеві акрилові ванни – вони можуть бути виготовлені з АБС пластику і лише зовні мати тонкий шар акрилу. Тому обирайте лише продукцію перевірених європейських виробників.
 3. 3. Екологічність.
  Матеріал також називають санітарним акрилом. Це повністю екологічно чистий матеріал, поверхня якого є гігієнічною. На гладкій поверхні не розвивається пліснява, грибок та інші мікроорганізми. Він не виділяє небезпечних речовин після нагрівання, не вступає в реакції з засобами побутової хімії та ніяк не вступає в контакт зі шкірою людини.
 4. 4. Зручність монтажу.
  Завдяки малій вазі обладнання дуже зручне у монтажі та транспортуванні. Так класична прямокутна ванна розмірами 150х70 та об’ємом 160 л може важити всього 17 кг. До деяких виробів потрібно будувати підсилюючий каркас. Але більшість сучасних моделей легко монтуються на ніжки у комплекті, а сама конструкція ховається за акриловими панелями.
 5. 5. Широкий вибір форм.
  Акрил – це пластичний матеріал, якому легко надати складної форми під час пресування або лиття. Тому виробники пропонують надзвичайно широкий асортимент акрилових ванн у Львові та доставку по Україні. До вашої уваги прямокутні та овальні, квадратні та круглі, кутові та асиметричні вироби. Чаші з акрилу також часто мають спеціальні вигини, які слугують підлокітниками, підголівниками, ручками, полицями, тощо.
 6. 6. Переваги в експлуатації.
  Акрил швидко нагрівається від гарячої води, тому залізати в таку ванну завжди приємно. Крім того, гладка поверхня не буде слизькою, навіть у виробах з пласким, нерельєфним дном. Також акрил має чудові звукопоглинальні властивості – прийняття ванної буде безшумним, на відміну від сталевих виробів. А широкий вибір форм дозволить обладнати ванну додатковим підголівником, підлокітниками, полицею, гідромасажем, тощо.

Порівняння сталевих, чавунних та акрилових ванн

Критерій Акрилові Сталеві Чавунні
Зручність монтажу

✪✪✪
Потребують монтажу металевого каркасу, але завдяки малій вазі їх встановлення дуже зручне.

✪✪
Встановлюються просто на ніжки, але потребують шумоізоляції пінофолом чи монтажною піною.


Важкі та громіздкі, тому самотушки встановити таку ванну дуже складно. Монтаж на литі ніжки.

Зручність догляду


Поліуретановий шар краще мити м'якими чистящими засобами, без агресивної хімії та твердих часток.

✪✪
Покриваються емаллю, яку не можна мити абразивними засобами. Її пошкодження спровокує появу іржі.
✪✪✪
Чавунні вироби зазвичай покриваються грубим шаром міцної емалі, яку можна мити будь-чим.
Термін експлуатації


Виробники надають 10-річну гарантію, але обладнання може прослужити 20 і більше років.

✪✪
Прослужать вам 20-30 років, якшо не пошкодити захисну емаль, спровокувавши розвиток корозії.

✪✪
Беззаперечний лідер, що прослужить вам не менше 50 років, за умови цілісності захисного шару емалі.
Зручність реставрації ✪✪✪
Ви легко можете приховати тріщини, сколи та подряпини, використовуючи недорогий "рідкий акрил".
✪✪
У місцях пошкоджень швидко почне з'являтись іржа, яку потрібно прибрати спеціальними засобами.

Якщо на сколах емалі вже є корозія, прибрати її непросто, як і оновити товстий шар емалі.
Різноманіття форм ✪✪✪
Надзвичайно широкий асортимент ванн різної форми та розміру, з функціональними вигинами та аксесуарами.

Сталі також можна надати складну форму, але не так, як акриловим. Тому асортимент форм також широкий.

У вас є лише 2 варіанти - овальні та прямокутні, адже твердому металу складно надати незвичну форму та додати функціоналу.
Місце встановлення ✪✪
Легкий акриловий виріб можна встановити і в центрі кімнати, і в кутку, і вздовж стіни.

Асортимент форм також дозволяє встановити сталеву ванну практично в будь-якому місці ванної кімнати.
✪✪
Важкі чавунні вироби встановлюються лише вздовж стіни (по центру рідко), адже кутових моделей немає.
Комфорт експлуатації

✪✪
Акрил швидко нагрівається та довго утримує воду гарячою. Поверхня завжди буде теплою та приємною.


Сталева ванна швидко охолоджує воду, до того ж під час рухів у ній може створюватись гучний шум.

Чавун довго утримує воду в гарячому стані, але не так швидко нагрівається, як стінки з акрилу, особливо взимку.
Ціна

✪✪
Коштують дешево, але все ж дорочже, ніж сталеві, особливо вироби зі складною формою чаші та аксесуарами.

✪✪✪
Найдешевший тип, через простий процес виробництва та дешевизну матеріалу. Ідеальне співвідношення ціна/якість.

Дорогий тип, що має тривалий експлуатаційний термін. Тому такі ванни купуються один раз на десятки років.

Яку акрилову ванну купити у Львові

В нашому магазині ви можете купити акрилову ванну у Львові, обираючи з понад 300 моделей. Тому вибір може бути дещо складнішим, ніж здається на перший погляд.

Щоб одразу правильно підібрати нову сантехніку, звертайте увагу на такі критерії:

 1. 1. Матеріал – чистий акрил з декоративним покриттям чи двокомпонентна конструкція з пластиком.
 2. 2. Товщина – чи не затонкий лист акрилу використаний для достатньої міцності. Надто товстий лист буде важким.
 3. 3. Розміри – чи легко поміститься обладнання у ванній кімнаті, та чи зручно буде ним користуватись в повний зріст.
 4. 4. Форма – кутові ванни є більш практичними, в той час як овальні часто встановлюються не під стіну (у великих ванних кімнатах).
 5. 5. Поверхня – найпопулярнішим варіантом є поліуретанове зовнішнє покриття, що має гладку поверхню та ідеальний блиск білого кольору.
 6. 6. Функціонал – ви можете придбати ванну зі спеціальними вигинами, або просто обладнати новий виріб ручками, полицею, поліуретановим підголівником та ін.
 7. 7. Фірма-виробник – європейські бренди користуються попитом завдяки якісній продукції. Оскільки акрил недорогий, то навіть європейська сантехніка є доступною.

Якої форми купити акрилову ванну у Львові

Що стосується акрилових ванн, асортимент форм надзвичайно широкий. Але потрібно розуміти, що для великої кількості вигинів підійде лише тонкий лист акрилу. Ми не рекомендуємо купувати модель такої форми, де товщина акрилу менше 3 мм. Але й грубішому листу можна надати цікаву форму, тому вибір все ж дуже широкий.

Асиметричні акрилові ванни

Обирайте між такими формами чаші:

 • • Округла – стильна, але не завжди практична форма. Найпопулярнішими є вироби прямокутної форми з округлою чашею. Якщо говорити про овальну чи круглу ванну, її встановлення може неекономно використати площу ванної кімнати. Але така чаша економна у споживанні гарячої води.
 • • Прямокутна – класична форма, що може бути встановлена в будь-якому інтер’єрі. Зазвичай встановлюється у кут під дві дальні стіни, тому економить площу кімнати. Але через стрімке розширення асортименту такі вироби стають все менш популярними через класичний зовнішній вигляд.
 • • Кутова – найбільш раціонально використовує площу ванної кімнати, звісно, якщо в самому кутку не розміщена надто велика полиця для миючих засобів. Чаша таких моделей рідко має велику довжину, зате вони можуть бути достатньо широкими. Саме кутові моделі мають найширший асортимент незвичних форм та функціоналу.
 • • Асиметрична – сучасний варіант, вибір форм якого став надзвичайно широким останні роки. Асиметрія чаші може виконувати виключно дизайнерську функцію, або ж вона може бути створена для раціонального використання площі. Крім того, асиметрична форма дозволяє розширити функціонал обладнання, оснастивши його поличками, тощо.

Розміри акрилових ванн

Щоб правильно підібрати розмір майбутнього обладнання, потрібно звертати увагу на габарити ванної кімнати та зріст мешканців будинку. На вибір глибини також впливає вік мешканців, адже зависокі борти можуть бути незручними для людей похилого віку та дітей.

Розміри акрилових ванн

Обираємо підходящий розмір, залежно від площі кімнати:

 • • У малогабаритну ванну кімнату – краще обирати прямокутні моделі, що встановлюються у кут. Чаша таких виробів може бути як прямокутною, так і овальною. Їх форма рідко дозволяє встановити аксесуари для зручності. Також популярними є асиметричні моделі зі звуженою однією стороною. Такі вироби рідко роблять великої довжини – зазвичай це 140-170 мм.
 • • У середню за площею кімнату – також часто купують прямокутні або кутові моделі. Тільки в такому разі вже можна звертати увагу на великі кутові варіанти: чверть круга, подвійна чаша. Таке обладнання частіше комплектується аксесуарами для вашого комфорту. Оптимальна довжина – 180 мм, ширина залежить лише від ваших побажань. Також можна обрати обладнання з гідромасажем.
 • • У простору кімнату – можна обирати будь-який із запропонованих варіантів. Можете навіть звернути увагу на каркасне обладнання, що монтується не під стіну – це тенденції сучасного дизайну. Тому у великих кімнатах частіше встановлюють круглі та овальні вироби. Тут обмежень по довжині та ширині практично нема. Але врахуйте, що на чашу великого об’єму доведеться спожити велику кількість гарячої води.

Матеріал: тип акрилу ванни

Довговічність нової сантехніки залежить в основному від типу полімеру, використаного для її виготовлення – чистого акрилу чи композиту. Купити акрилову ванну у Львові, що виготовлена не з акрилу досить просто, адже зовні вони практично не відрізняються. Але, купуючи оригінальну продукцію перевірених брендів, ви можете бути впевненими в якості виробу.

Матеріал акрилових ванн Львів

Існує 2 типи ванн, що продаються під назвою «акрилові»:

 • • ПММА – чистий акрил. Це поліметилметакрилат, з якого виготовляють одношарові, довговічні вироби. Сам по собі матеріал має високу щільність, гладкий та досить міцний. Сантехніка з нього дорожче, ніж з композитного матеріалу, але якість в рази краща. Такі моделі у розрізі можуть мати два шари: акрил та тонке поліуретанове покриття.
 • • АБС/ПММА – композитний матеріал, що складається з 2 або більше шарів. Це акрілонетрілбутандіенстірол та поліметилметакрилат. В якості основи виступає дешевший АБС пластик, що має пористу структуру. Щоб зовні сантехніку не можна було відрізнити від справжньої акрилової, верхнім шаром виступає ПММА (всього 5-10%). Але цей шар акрилу за кілька років зітреться, що призведе до поступового руйнування виробу.

Якої фірми купити ванну акрилову у Львові

Сьогодні провідні європейські виробники пропонують купити ванни акрилові у Львові, або з доставкою по Україні. Завдяки близькому сусідству та недорогому транспортуванню, найбільший попит має продукція польських виробників. Але бренди інших країн Європи також можуть запропонувати високоякісну сантехніку за доступними цінами.

Розглянемо найпопулярніші бренди-виробники у Європі, продукцію яких можна купити у нас.

Виробники акрилових ванн

• Kolo (Польща)

Польський виробник, який має понад 50-річну історію існування – заснований у 1962 році. Серед широкого асортименту сантехніки бренду Kolo ванни посідають одне з найвагоміших місць. Виробник створює не лише надійні вироби, а й постійно вдосконалює їх функціональність, оснащуючи аксесуарами та створюючи нові форми. Але в цілому це продукція середнього цінового сегменту.

В «АкваТерм» ви можете обрати одну з 80+ акрилових ванн Kolo у Львові.

Cersanit (Польща)

Холдинг Cersanit Group починає свою історію 1998 році, і за такий короткий проміжок часу став одним з найпопулярніших брендів в Україні та Європі. Продукція бренду славиться високою якістю при доступній ціні – адже більшість сантехніки виготовлена в середньому ціновому сегменті. Загалом, виробник пропонує акрилові ванни у трьох сегментах: BASIC, SOLUTION та DESIGN.

В нашому магазині є понад 70 моделей Cersanit різного розміру та форми.

• Excellent (Польща)

Акрилові ванни Excellent – це велика кількість моделей за розмірами та формою, серед яких переважають класичні варіанти. Хоча в каталозі виробника також велика кількість функціональних виробів з ручками, полицею, тощо. Основу асортименту складають кутові асиметричні моделі, що створені для економії площі вашої ванної кімнати, до того ж за низькими цінами.

Пропонуємо вам понад 50 моделей акрилових ванн Excellent.

• Radaway (Польща)

Бренд, що випускає сантехніку у середньому та преміум класах. Тому в його каталозі велика кількість каркасних ванн з акрилу округлої форми, що призначені для великих, стильних ванних кімнат. Це продукція за відповідну ціну, створена з унікальним дизайном, як моделі Radaway CRETA, SAPIENTZA, ITEA LUX та інші. Хоча ви також легко знайдете недорогу ванну Радавей.

Пропонуємо 40+ моделей каркасних ванн від польського виробника Radaway.

• Riho (Чехія)

Дочірнє підприємство у Чехії, що належить нідерландській компанії RIHO INTERNATIONAL. Займається виготовленням сантехніки для прийому водяних процедур, а також меблі для ванної кімнати. Уся продукція проходить ретельні тестування, тому відсоток браку на ринку мінімальний. Це стало запорукою популярності акрилових ванн Riho у Львові та всій Україні.

У нас представлений широкий асортимент виробів Riho, в тому числі моделі з колекції 2020.

• Vagnerplast (Чехія)

Провідний чеський виробник, продукція якого продається в Україні вже понад 25 років. У виробництві використовує високоякісні листи акрилу Lucite та Altuglas – це міцні та гігієнічні матеріали. Тому бренд зосередив виробництво саме на виготовленні акрилової сантехніки. Асортимент моделей Vagnerplast незвичних форм надзвичайно широкий.

В нашому магазині ви можете обирати підходящий товар серед 24 моделей.

• Koller Pool (Австрія)

Ще один виробник з не дуже великим досвідом роботи, але який швидко зайняв лідируючі позиції на ринку європейської сантехніки. Koller Pool – це високоякісне обладнання, виготовлене з матеріалу Lucite, що має найкращі експлуатаційні показники. Одна з беззаперечних переваг бренду – доступні ціни акрилових ванн у Львові, в тому числі асиметричних форм.

В магазині «АкваТерм» представлено понад 50 моделей Koller Pool.

• ROCA (Іспанія)

Виробник з Іспанії, що має 100 років досвіду виготовлення сантехніки у різних цінових сегментах. Хоча більшість продукції реалізується за доступною ціною та не відзначається незвичним дизайном. Тому це оптимальний варіант для тих, хто шукає ідеальне співвідношення ціна/якість. Продукція бренду представлена в Україні вже давно, тому її асортимент досить широкий.

Купуйте в «АкваТерм» іспанські акрилові ванни, ціна яких доступна кожному.

Ціни акрилових ванн у Львові

Модель Ціна
Kolo SENSA 170х70 2795 грн.
Kolo SAGA 170х80 3641 грн.
Cersanit Mito 170х70  2952 грн.
Cersanit VIRGO MAX 150х90 3275 грн.
Koller Pool Olimpia 150x70 4398 грн.
Excellent AVA 170х70 6063 грн.
Radaway МІА 170x70 6766,50 грн.
Vagnerplast KASANDRA 170х70 8994.24 грн.

Ванни акрилові Львів – купити в магазині «АкваТерм»

Пропонуємо купити акрилові ванни у Львові та з доставкою по всій Україні. В асортименті продукція провідних брендів з Європи, що продається з офіційною гарантією від виробника. У нас найдоступніші ціни ванн акрилових та широкий асортимент виробів за формою та розміром.

У числі наших переваг:

 • Мінімальна націнка.
 • Перевірені бренди.
 • Офіційна гарантія.
 • Прямі поставки.
 • 10 років досвіду.

В інтернет-магазині «АкваТерм Україна» купуйте також: