Маєте питання? +38 098 241-45-02

Пропонуємо купити радіатори Stelrad у Львові та з доставкою по всій Україні. У нас широкий каталог батарей Стелрад за серією та розмірами, щоб ви змогли підібрати підходящий варіант для будь-якого рішення. Незалежно від того, чи ви плануєте облаштувати опалення приватного будинку, чи квартири, чи громадського приміщення. Розгляньте прайс голландських радіаторів у Львові та зробіть свій вибір.

Stelrad радіатори прайс у Львові

Розглянемо таблицю цін та потужностей найпопулярніших моделей сталевих радіаторів Stelrad. Ціни вказані в у.о., (з ПДВ EXW м. Львів). 1 у.о. = 1 Євро, згідно з актуальним курсом валют.

В ціну входять монтажні кріплення, заглушка, розповітрювач, терморегулятор (у моделей Novello).

Потужність батарей вказана для температури кімнати 20 °С при температурі носія 75/65 °С.

Потужність та ціни радіаторів Stelrad Compact

ціни радіаторів

Потужність та ціни радіаторів Stelrad Novello

прайс

Повний каталог радіаторів Stelrad

Розглянемо особливості кожної лінійки сталевих радіаторів Стелрад, що можна купити у Львові. Оберіть підходящий для себе варіант, враховуючи спосіб підключення, експлуатаційні характеристики та зовнішній вигляд голландських батарей.

Stelrad Compact

Stelrad Compact

Класичні радіатори, що можуть встановлюватись в квартирах, приватних будинках, громадських та комерційних приміщеннях. Мають оптимальне співвідношення ціна/якість, та при тому значно перевершують своєю потужністю аналоги від інших європейських брендів. Мають боковий тип підключення з різьбою 4x 1/2".

Радіатори Stelrad Compact виготовлені з холоднокатної сталі. Висока міцність забезпечується зварюванням конвектора до вертикальних водяних каналів. Зовнішнє покриття обладнання теж надійне завдяки 3 етапам фарбування: ґрунтування, нанесення порошку з гарячою сушкою та фарбування порошковим засобом методом електростатичного напилення.

Класичні батареї з вертикальними ребрами доступні висотою від 200 до 900 мм та довжиною від 400 до 3000 мм.

Пропонуємо також радіатори Reno Compact, виготовлені спеціально для заміни старих чавунних батарей. У них міжцентрова відстань для підключення така ж, як у традиційних чавунних виробів.

Stelrad Novello

Stelrad Novello

Класичний тип з нижнім підключенням, яке дозволяє облаштувати опалення будинку, зберігши естетичність інтер’єру. Ціна радіаторів Novello встановлена на доступному рівні, при тому обладнання забезпечує високу теплову потужність. Ви можете купити у Львові радіатор Stelrad Novello одразу із вбудованим термостатичним клапаном для комфортного опалення.

Експлуатаційні характеристики моделей практично аналогічні класичному варіанту батарей Стелрад. Це стосується робочого тиску, максимальної температури теплоносія, тощо. В наявності є також моделі Novello M, у яких різьба для підключення до трубопроводу розміщена посередині нижньої сторони обладнання. Експлуатаційні показники моделі аналогічні.

Купити сталевий радіатор Stelrad Novello можна довжиною від 400 до 3000 мм та висотою від 200 до 900 мм.

Stelrad Accord

Stelrad Accord

Панельні радіатори опалення, що мають передню панель у класичному стилі з вузькими вертикальними ребрами. Але на відміну від класичних сталевих батарей, у них відсутня верхня панель типу «гриль» та бічні пласкі панелі. Завдяки цьому вони підходять для встановлення у приміщеннях, що мають підвищені вимоги до санітарно-гігієнічних норм.

На батареї Stelrad Accord осідає менше пилу, тому вони частіше застосовуються для монтажу у школах, дитячих садках, лікарнях, тощо. При тому, вони мають сучасний вигляд та дуже зручні в обслуговуванні. Через таку конструкцію, купити модель можна лише типів 10, 20, 30. За попереднім замовленням панельна батарея може бути виготовлена з нижнім підключенням.

Висотою Стелрад Accord може бути 400, 500, 600 та 900 мм. Довжина доступна від 400 до 3000 мм.

Stelrad VB гальванізовані

Stelrad VB гальванізовані

Модель, розроблена спеціально для кімнат з підвищеним рівнем вологості. Пропонуємо купити сталевий радіатор Stelrad VB у Львові та з доставкою по всій Україні. На відміну від інших моделей, таке обладнання виготовляється з оцинкованої сталі, яка має кращу стійкість до корозії. Підключення можливе лише бокове.

Для максимального захисту використовуються всі етапи фарбування, що й інших моделей, але перед цим панель цинкується. Експлуатаційні характеристики аналогічні базовим моделям. Але на відміну від класичних сталевих батарей, гальванізована модель VB не має бічних та верхньої панелі типу «гриль». Ви можете купити такий радіатор у Львові типів 10, 11, 21, 22 або 33.

Модель продається довжиною від 400 до 3000 мм та висотою від 300 до 900 мм.

Stelrad Planar

Stelrad Planar

Сучасна батарея для опалення, що має високі експлуатаційні характеристики та незвичний для інших сталевих радіаторів зовнішній вигляд. Модель Planar має ідеально гладку передню панель без ребер. Це значно спрощує догляд за виробом та дозволяє створити стильний та легкий дизайн кімнати. Модель Planar Style має на передній панелі тонкі горизонтальні лінії для мінімалістичного дизайну.

Обидві моделі мають нижній тип підключення, завдяки якому ви не будете перенавантажувати інтер’єр кімнати. Крім елегантного вигляду, обладнання є зручним у використанні, оскільки оснащене клапаном термостату з заводу. Бічні та верхня панель присутні.

Такі батареї Стелрад доступні висотою 200-900 мм та довжиною 400-3000 мм.

Stelrad Vertex

Stelrad Vertex

Якщо у кімнаті недостатньо місця для встановлення широкого радіатора традиційного типу, можете купити вертикальні батареї Стелрад Vertex. Виробник пропонує такі вироби двох типів: Plan – з повністю пласкою передньою панеллю та Style – з тонкими вертикальними полосами, без традиційних ребер. В кожному випадку ви отримаєте обладнання зі стильним дизайном, який впишеться в будь-який інтер’єр.

На відміну від вертикальних батарей інших виробників, вони мають велику теплову потужність. Це можливість забезпечити достатній обігрів кімнати, зекономивши при тому монтажну площу. Характеристики, що стосуються міцності та надійності, такі ж як у інших моделей радіаторів Stelrad.

Моделі Vertex Plan та Vertex Style доступні довжиною від 300 до 700 мм та висотою: 1600, 1800, 2000, 2200 мм.

Історія бренду Stelrad – Голландія

stelrad Початки формування компанії Стелрад ведуть прямо у 1925 рік. Саме тоді, в Голландії, її було організовано. У 1939 почалась активна розробка і створення електрообігрівачів, камінів та масляних батарей. Компанія швидко набирала оберти та набувала авторитету на ринку. Ці сприятливі умови у 1960 році дозволили головному павільйону розширити своє виробництво.

Ще за декаду років фабрика придбала та облаштувала цілий офісний будинок та декілька нових складів. У 80-х роках виробництво приєднали до групи Stelrad, а у 1989 всю компанію віднесли до фінансово-промислової корпорації Caradon Group PLC.

На початку 90-х відбулось удосконалення умов виробництва. Так, Стелрад отримав у свою експлуатацію цех для фарбування виробів, а також новітні виробничі технології. За декілька років, у 1997, було узгоджено єдиний процес виготовлення нагрівальних виробів, якого дотримуються і в наші дні.

На 2021 рік компанія стала справжнім гігантом і посіла передову сходинку у сфері виробництва сталевих панельних батарей.

Переваги сталевих батарей Стелрад

Більше 60-и років батареї Стелрад виготовляють на території Європи, а сама компанія швидко стала улюбленцем користувачів. Щодо України, то постачання виробів на територію почалось у 1998. В нашій країні Stelrad більше десятиліття залишався єдиним виробником, що надавав 10-річну гарантію на продукцію. Таким чином, батареї встановлювали чи не в кожному приміщенні: готелі, будинки, офіси.

На даний момент якість виготовлення виробів та їх перевірку на довговічність покращено в рази. Контроль ISO 9001 – це перевірка кожного виробу по спеціальних критеріях, заради ефективного функціонування. Стелрад – компанія, що відповідає за якість перед членами команди та споживачами.

Чому варто купити батареї Stelrad

Привабливий зовнішній вигляд не є гарантією того, що батарея пасуватиме до інтер'єру. Для стильного дизайну приміщення необхідно зберігати гармонійність, починаючи від шпалер і закінчуючи радіаторами.

Батареї фірми Стелрад вирізняються серед конкурентів оригінальністю форм та оформленням. При виборі обігрівача потрібно враховувати площу приміщення, так вам допоможуть підібрати виріб із необхідною для обігріву потужністю. Трендом сьогодення вважається модель Planar – обігрівач із гладкою пласкою поверхнею.

Сучасний світ дизайну запатентував моду на великі вікна. Відповідно, простір для монтажу батареї сильно обмежився. Тоді компанія випустила лінійку техніки Vertex Plan. Це прямокутні радіатори з настінним вертикальним монтажем. Це висока потужність обладнання та сучасний вигляд з економією площі кімнати.

1. Універсальність батарей

Широкий асортимент продукції допоможе підібрати найкращий виріб для будь-якого дизайну та простору. Батареї Стелрад стильні та зручні. Вони чудово функціонують з більшістю систем встановлення. Ще однією перевагою батарей від даного виробника є здатність функціонувати від різних осередків енергопостачання.

2. Використання та монтаж радіаторів

Завдяки перевіреній технології монтажу та спеціальним кріпленням, батарею безпроблемно прилаштувати до стіни та підключити до елементів подачі теплоносія. Головною перевагою монтажу типу Монклак є легкість встановлення. Такий плюс важливий для будівельників та мешканців будинку.

3. Європейська якість батарей у Львові

Перед безпосереднім продажем техніки, Стелрад обробляє продукцію за допомогою 6 кроків: знежирення верхнього шару покриття; обробка фосфатними речовинами; утворення на поверхні радіатора плівок оксидів – оксидування; фінальне промивання; підготовка поверхні до фарбування – грунтування; нанесення тонким шаром стійкої фарби по техніці порошкового розпилювання.

Така тактика обробки радіаторів зробить їх стійкими до температури, хімікатів та вологості. Компанія гарантує 10 років ефективної роботи батареї Стелрад без професійного догляду.

Монтаж радіаторів опалення Stelrad

Залежно від моделі, використовується різний тип кріплення обладнання. Усі необхідні елементи для встановлення поставляються в комплекті з товаром. В будь-якому випадку ви отримаєте інструкцію, яка допоможе швидко встановити нову батарею.

Виробник пропонує такі типи кріплень:

  • • Типу POL – для моделей Reno Compact.
  • • L-консоль – для моделей Planar, Planar Style.
  • • Підлогові ніжки – для моделей висотою 200 мм.
  • • MONCLAC – для моделей Compact, Novello, Novello M, VB.
  • • MONCLAC спеціальної конструкції – для моделей Accord.

монтаж радіаторів стелрад

Кольорова гамма батарей Стелрад

Усі радіатори у базовому виконанні мають ідеально білий колір, який традиційно використовується в опалювальному обладнанні. Але ви можете зробити попереднє замовлення на батарею, обравши серед 35 кольорів, які пропонує виробник. Так ви підберете функціональний елемент дизайну, що впишеться в будь-який стиль інтер’єру.

кольори батарей стелрад

Купити радіатор Stelrad у Львові

Інтернет-магазин «АкваТерм» пропонує купити радіатори Stelrad у Львові та доставкою по Україні. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію голландського виробника, до того ж за доступними цінами. У нас ви можете швидко придбати батарею з нашого складу, або замовити радіатор потрібного кольору від заводу.

В будь-якому випадку ми пропонуємо наступні переваги:

  • • 14 років досвіду.
  • • Гарантія 10 років.
  • • Мінімальна націнка.
  • • Допомога з вибором.
  • • Монтаж та обслуговування.

Зверніться до консультантів нашого магазину за телефоном, або зробіть замовлення на сайті.